Wandziertteller
, Delft 19. Jh. naturweißer Scherben in for einer figural staffierten Hafenszene bemalt, D: 31,5 cm, bestoßen u. geschartet
25.05.2021 - 11:04
- Vyvolávací cena:
Wandziertteller
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2021 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |