Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0264 -

Nikolaus Mohr *

(Lindau 1954 geb.) Salzburg - Mirabellgarten, Landestheater, signiert und datiert unten links: N. Mohr (19)99, rückseitig: Klebezettel betitelt und bezeichnet, Öl auf Leinwand, ca. 105 x 150 cm, gerahmt (900000039)

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

27.05.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Nikolaus Mohr *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.05.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online