Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039124/0033

F. Hooft? (Aquarellist 20. Jahrhundert

Marschierender Kämpfer mit Pelzhaube, schwer leserlich signiert oben links: F. Hooft?, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 22 x 15,5 cm, Passepartout, leicht beschädigter Rahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.05.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.05.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online