Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038978/0002

Otto Karl Hoffmann *

(Linz 1905-1963 Salzburg) Attersee und Mondsee von Burgau aus unten rechts signiert: Otto K. Hoffmann Öl auf Leinwand, ca. 38 x 47 cm, ungerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

27.05.2021 - 15:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Otto Karl Hoffmann *

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.05.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online