Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 322-766420/0001

Uhrkette

Gold 580, tlw. feinvergoldet, österr. Amtspunze 1872-1902, Länge ca. 30 cm, 9,1 gøg9

Expert: Michael Kittenberger

27.05.2021 - 10:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Uhrkette

Expert: Michael Kittenberger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 27.05.2021 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online