Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27

Edward Harrison Compton *

(Feldafing 1881-1960)
An der Parkmauer von Schloss Possenhofen, signiert und datiert unten links: E. Harrison Compton 1926, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 37,5 x 28 cm, beschädigter Rahmen Ruf 800

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

01.06.2021 - 14:08

Dosažená cena: **
EUR 2.048,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

Edward Harrison Compton *

(Feldafing 1881-1960)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malerei des 20. Jahrhunderts
Datum: 01.06.2021 - 14:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.05. - 01.06.2021