Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 90

Franz Janz *

(Graz 1946-2017 Salzburg)
How do you feel, mittig signiert (schwer leserlich) und datiert: Janz/Franz 19/96, Acryl auf Molino, ca. 90 x 115 cm, Spannung etwas locker Ruf 1.500

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

01.06.2021 - 14:29

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Franz Janz *

(Graz 1946-2017 Salzburg)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malerei des 20. Jahrhunderts
Datum: 01.06.2021 - 14:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.05. - 01.06.2021