Čís. položky 205

Brillant Diamantring zus. ca. 5,00 ct

Brillant Diamantring zus. ca. 5,00 ct - Klenoty a Hodinky 20. století

Roségold 750, Brillanten zus. ca. 4,50, Diamanten zus. ca. 0,50 ct, Onyx, RW 56, 17,6 g, Ringweitenänderung Roségold 585, Stein mit Oberflächenmerkmalen, Tragespurenøg17

02.06.2021 - 11:23

Odhadní cena:
EUR 4.500,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty a Hodinky 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.06.2021 - 11:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.05. - 02.06.2021