Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109387/0002

Zweiteilige Gürtelschnalle an Samtband,

Silber, figural durchbrochen gearbeitet, Roikaillendekor, 13 x 6,5 cm, Meisterzeichen, punziert, Ende 19. Jh., kleine Teile fehlen, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

22.06.2021 - 15:07

Cena:
EUR 152,-

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 22.06.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum