Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109570/0003

Wiener Kerzenleuchter,

Silber, rund, Fuß mit Godronenrand, Vasentülle, Höhe 23 cm, Gewicht 371 g., verschlagenes Meisterzeichen, Alt Wiener Beschauzeichen 18 (??), um 1830, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

22.06.2021 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 497,-
Cena:
EUR 497,-

Wiener Kerzenleuchter,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 22.06.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum