Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109580/0001

9 Moskauer Löffel,

Silber, tlw. vergoldet, Laffe emailliert, Länge 10,2 cm, Bruttogewicht 170 g., Meisterzeichen, Moskauer Stadtmarke 1878, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

22.06.2021 - 15:12

Cena:
EUR 552,-

9 Moskauer Löffel,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 22.06.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum