Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109623/0001

Schlafende Ente,

Bing & Grondahl, Kopenhagen, Porzellan, bunt staffiert, Höhe 24,5 cm, grün-blaue Marke, 1 Fuß minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.06.2021 - 15:03

Cena:
EUR 207,-

Schlafende Ente,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 22.06.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum