Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 523

gestempelt - Neuseeland (New Zealand) 1855,

Nr. 1 mit altem Fotoattest der Royal Philatelic Society London vom 26. 7. 1934 (Nr. 17.906), "1855, 1 d dull carmine on white paper, wmk. Large Star, imperf. (SG 1), used,... and are of the opinion that it is genuine", vollrandiges, schönes Stück, zart signiert Weheim, F MI 12.000

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.06.2021 - 12:54

Dosažená cena: **
EUR 7.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 16.06.2021 - 12:54
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.06. - 16.06.2021 nach Terminvereinbarung