Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 884

** - Österr. Nr. 940U (Weihnachten 1948,

Stille Nacht ungezähnt) vom rechten Bogenrand, laut Fotoattest Soecknick "postfrisches Randstück: echt und einwandfrei", F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

17.06.2021 - 11:47

Vyvolávací cena:
EUR 560,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 17.06.2021 - 11:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.06. - 17.06.2021 nach Terminvereinbarung