Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067410/0010 -

Alexander Pock

Alexander Pock - Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury

(Znaim 1871-1950 Wien) "Zwei Feinschmecker", Illustration für die Meggendorfer Blätter, Nr. 3258, München, signiert Alexander Pock, schwarze Kreide auf Papier, 24,5 x 17 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

08.06.2021 - 10:55

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Alexander Pock

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury
Datum: 08.06.2021 - 10:55
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online