Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074179/0001 -

Lorenz Janscha

(Bresnitz 1749-1812 Wien) "Ansicht des Dorfes Pernitz - Vue du Village Pernitz", Umrissradierung, handkoloriert, in der Platte signiert L. Janscha del. et sc., 33 x 43 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

08.06.2021 - 10:58

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Lorenz Janscha

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Datum: 08.06.2021 - 10:58
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online