Čís. položky 138-074373/0003

Giovanni Battista Piranesi

Giovanni Battista Piranesi - Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury

(Mogliano 1720-1778 Rom) "Veduta del Castello dell'Acqua Paola su sul Monte Aureo", 1751, Radierung auf Bütten, in der Platte signiert G. B. Piranesi Architetto, 40 x 81,5 cm, mit breitem Rand um die Plattenkante, Hind 21 III (von V), gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

08.06.2021 - 10:36

Vyvolávací cena:

Giovanni Battista Piranesi

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.06.2021 - 10:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online