Čís. položky 191-023618/0008

Künstler Ende 20. Jhdt.

Künstler Ende 20. Jhdt. - Klenoty, umění a starožitnosti

"Leoben", unleserlich signiert, datiert, Aquarell/ Papier, Bildausschnitt 33,5 x 43,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt REDUZIERTER RUFPREIS

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

14.06.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Künstler Ende 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.06.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online