Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064229/0002

Melchior Fritsch

(Wien 1826-1889) "Aus Mauthhausen" auf rückseitigem Etikett betitelt, signiert M. Fritsch, Öl auf Leinwand, 31,5 x 51,5 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Dorotheum Wien, 2. Dezember 1958, Los 43; Privatsammlung Wien.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.06.2021 - 10:28

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Melchior Fritsch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online