Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070556/0011

Künstler 19. Jahrhundert

Der Kartenspieler, Öl auf Leinwand, 81,5 x 63,5 cm, gerahmt, Krakelees, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.06.2021 - 10:17

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online