Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072503/0001

Englischer Künstler 19. Jahrhundert

Ländliche Idylle mit spielenden Kindern am Ententeich, Öl auf Leinwand, 61 x 107 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.06.2021 - 10:28

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online