Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073737/0002

Künstler 19. Jahrhundert

Bäuerliches Interieur mit Kachelofen und Lüsterweibchen, signiert Ulrich, Aquarell auf Papier, 27 x 37,5 cm, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

22.06.2021 - 11:04

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Künstler 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 11:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online