Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0035

Hans Götzinger

(Wien 1867-1941) Die Kirche in Dürnstein, kolorierte Lithographie, 38,5 x 28,5 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.06.2021 - 10:59

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

Hans Götzinger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:59
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online