Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068405/0015

Franz Kopallik

(Wien 1860-1931) Mädchen in einem Dorf beim Blumenpflücken, signiert F. Kopallik, Aquarell auf Papier,28,5 x 19 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.06.2021 - 11:04

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Franz Kopallik

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 11:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online