Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0008

Anton Peisker

(tätig in Österreich um 1870) Am vorderen Weißenfels See betitelt, signiert und datiert Anton Peisker 26/7, verso Bleistiftzeichnung, Aquarell auf Papier, 14 x 20 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.06.2021 - 10:57

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Anton Peisker

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:57
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online