Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074651/0007

Rudolf Pöpl

(Wien 1861 geb., hier bis 1902tätig) Schubert Portrait, signiert R. Pöpl, Öl auf Leinwand, 41,5x 35 cm, gerahmt, berieben, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.06.2021 - 10:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Pöpl

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online