Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074651/0011

György Nemeth *

(Ungarn 1890-1962) Frühling auf der Landstrasse, signiert Nemeth György, Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.06.2021 - 10:36

Vyvolávací cena:

György Nemeth *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online