Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072981/0009 -

Gabor Vida *

(Budapest 1937-2007) In der Werkstatt des Büchsenmachers, signiert Vida Gabor, 40 x 50 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.06.2021 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

Gabor Vida *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online