Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074281/0003

Künstler 19. Jahrhundert

Madonna nach altem Vorbild, Öl auf Leinwand, 49,5 x 39 cm, gerahmt, beschädigt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.06.2021 - 10:42

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online