Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074668/0001

J. Eisenhut

Österreich, 19. Jahrhundert Im Salzkammergut bei Laufen (Ischl), signiert unten links: J Eisenhut, Öl auf Leinwand, 23,9 x 28,8 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

22.06.2021 - 10:48

Vyvolávací cena:

J. Eisenhut

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online