Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074668/0006

Franz Steinfeld

(Wien 1778-1868 Pisek) Umkreis Blick auf den hinteren Gosausee mit dem Dachstein, Öl auf Leinwand, 37,3 x 27,2 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

22.06.2021 - 10:53

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Steinfeld

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online