Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074668/0007

Joseph Plank (1811-1901)

Blick über den Gosausee auf den Dachstein, signiert unten rechts: J. Plank, Öl auf Leinwand, 60 x 71 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

22.06.2021 - 10:45

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Joseph Plank (1811-1901)

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online