Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073727/0025

Ignaz Ellminger

(Wien 1843-1894) Treidelpferde, signiert I. Ellminger, Öl auf Holz, 13 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.06.2021 - 10:43

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ignaz Ellminger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online