Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074575/0001 -

Richard Böhm

(geb. 1858) Frauen bei der Feldarbeit, signiert R. Böhm, Öl auf Leinwand, ca. 160 x 190 cm, gerahmt, beschädigt, Risse, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.06.2021 - 10:43

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Richard Böhm

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online