Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069899/0014

Julius von Blaas

(Albano 1845-1922 Bad Hall) Zwei Pferdestudien, jeweils rückseitiger Signaturstempel Julius v. Blaas, Öl auf Leinwand, 32 x 21,5 cm, bzw. 32 x 39 cm, gerahmt, (2) (Rei)

Provenienz: Schloss Tannenmühle, Nachlass Julius von Blaas.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.06.2021 - 10:27

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Julius von Blaas

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online