Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071145/0004 -

Monogrammist CR

Küstenszene mit Segelboot, monogrammiert CR, Aquarell auf Papier, 26 x 35 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, Riß, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.06.2021 - 10:57

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Monogrammist CR

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:57
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online