Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073968/0019

Otto Elsner *

(Wien 1893-1956 Mödling) Rothenburg ob der Tauber, betitelt "Rothenburg o. T.", signiert und datiert Elsner Otto 1935, Bleistift, Aquarell auf Papier, 24 x 16,5 cm, Passep., gerahmt, leicht fleckig, wellig, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

22.06.2021 - 11:01

Vyvolávací cena:

Otto Elsner *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 11:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online