Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074759/0001

Künstler um 1900

Partie aus Kairo, signiert B. Gerini, Öl auf Holz, 41 x 52,5 cm, gerahmt, Risse

22.06.2021 - 10:06

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online