Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074353/0002

Künstler der 2. Hälfte des 19. Jahrhudnerts

Heimkehr von der Schlittenfahrt, Öl auf Leinwand, 68 x 96 cm, gerahmt,(KN)

22.06.2021 - 10:27

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online