Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023781/0017

Anonymer Künstler Ende 19. Jhdt.

Vorm Kirchgang, unsigniert, Öl auf Karton, Bildausschnitt 31 x 22,5 cm, in schwarzem Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen trockenrissig

Expert: Friedrich Reinbacher

28.06.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.06.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online