Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0064

Ludwig Bürgel *

(Pollak/Seekirchen 1901-1972 Salzbg., Mitglied des Salzburger Kunstvereins) Dürnsteinmotive, handsigniert L. Bürgel, 2 Farbradierungen (teilweise auf Seide), Stockgröße 17 x 5/19 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

28.06.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

Ludwig Bürgel *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.06.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online