Čís. položky 191-023749/0017

Viktor Mytteis,

Viktor Mytteis, - Klenoty, umění a starožitnosti

(Schemnitz 1874-1936, Studium bei A. Bock, Mitglied Genossen schaft Bildender Künstler) "Am Weier/am Teichelbach in Windischgarsten,, tlw. handsigniert, datiert V. Mytteis 1931, 2 Kohlezeichnungen auf Papier, Blattgrößen 32 x 25 cm/25 x 31 cm, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

28.06.2021 - 15:25

Vyvolávací cena:

Viktor Mytteis,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.06.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online