Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023868/0001

Brillantdamenring zus. ca. 0,40 ct

Gold 585, 13 Brillanten, ausgefasst in Herzform, RW 51, 3,8 g øG4

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

28.06.2021 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.06.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online