Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-786421/0010

Altschliffbrillantdamenring zus. ca. 1,20 ct

Weißgold 585, Erstes Drittel 20. Jahrhundert, RW 55, 3,1 g øG3

28.06.2021 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.06.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online