Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-786409/0001

Brillantring

585 Gold, 1 Brillant ca. 0,40 ct, österreichische Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, RW 61, 6,4 g

28.06.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.06.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online