Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025502/0133

Leszek Piasecki *

(Lemberg 1928-1990) Marktplatz mit Teppichverkäufern in Russland, signiert: Leszek Piasecki, rückseitig Teppich Bezeichnungen (Yuruk, Bidjar, Schiraz, Kelim), Öl auf Leinwand, ca. 67 x 117 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.06.2021 - 13:23

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:

Leszek Piasecki *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 08.06.2021 - 13:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online