Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025534/0011

Helmut Kriechbaum *

(Mettmach 1970 geb., tätig in Gmunden) Betroffen, rückseitig signiert und datiert: Helmut Kriechbaum 2020, betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 115 x 74,5 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.06.2021 - 13:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Helmut Kriechbaum *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 08.06.2021 - 13:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online