Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069880/0001

Hans Götzinger

(Wien 1867-1941) Hof im Amerlingschlössl (ehem. Schloss Gumpendorf) in der Mollardgasse, verso betitelt, signiert und datiert Hans Götzinger 1905, Aquarell auf Papier, 55 x 38 cm, ohne Rahmen, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.06.2021 - 15:07

Cena:
EUR 970,-

Hans Götzinger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 24.06.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online