Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070692/0001

Vincenzo Irolli

(Neapel 1860-1949) Sonnige Dachterrasse mit Blumentöpfen, signiert V. Irolli, Öl auf Karton, 40 x 50 cm, gerahmt (hinter Glas), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.06.2021 - 15:00

Cena:
EUR 3.040,-

Vincenzo Irolli

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 24.06.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online