Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039297/0006

Erwin Exner *

(Wien 1915-1995 Wagrain) Bunte Gartenblumen, signiert und datiert unten rechts: Exner 1955, Hinterglasbild, ca. 32x 25,5 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

17.06.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:

Erwin Exner *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 17.06.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online